Dřevostavba na klíč

Níže si můžete projít přehledný postup stavby krok za krokem – od výběru domu po jeho předání.

Jak se staví s firmou Guzman

2
Papírování

Stavbu domu provázejí i nějaké ty administrativní starosti. Pomůžeme vám s veškerou agendou a částečně za vás vyřídíme i nezbytné papírování.

4
Pozemek

Zajistíme přípravné práce na pozemku, vypracování studie na stavbu domu, radonový průzkum, hydrogeologický posudek či průzkum a geodetické práce. Postaráme se o terénní úpravy pozemku a ideální umístění rodinného domu.

5
Inženýrské sítě

Postaráme se o realizaci připojení inženýrských sítí – elektřinu, kanalizaci, vodovod, plyn i telekomunikační sítě. Pokud chcete, zařídíme i čističku odpadních vod či studnu.

Postavíme vám na klíč celý dům. Ale když budete chtít, tak třeba jen hrubou stavbu, kterou si můžete dokončit sami. Případně můžeme stavět patro po patře – nejdříve přízemí, později patro či podkroví.

10
Předání domu

Projdeme s vámi celý dům, prohlédneme všechny detaily. Odstraníme všechny případné závady a nedodělky. Klíč vám předáme až ve chvíli, kdy je vše v pořádku a plně funkční.

11
Kolaudace

Připravíme veškeré potřebné podklady a dokumenty pro kolaudaci vašeho domu.

12
Záruční servis

I když už se zabydlíte, náš servis nekončí. Potřebujete-li cokoliv opravit či vylepšit, stačí jen zavolat. Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis.