Den otevřených dveří 13.4.2019

Přijeďte v sobotu 13. dubna do Braškova na Kladensku a prohlédněte si veškeré detaily bungalovu postaveného podle individuálního projektu.

Mezi 10 a 14 hodinou budeme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy k použitým technologiím, německému certifikovanému systému Haas Fertigbau, podle něhož stavíme, nebo třeba k úsporám za energie, kterými jsou dřevostavby proslulé. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě.

Individuální projekt přízemního rodinného domu vychází z konceptu Bungalovu Line 114. Je zachovaná dispozice 4 + KK s garáží. Navíc jsme ale na pozemku ještě postavili samostatný přístřešek pro druhé auto. V chladnějších dnech si majitelé budou moci přitopit krbovými kamny. Naopak před slunečními paprsky se mohou chránit předokenními roletami.

Stavbu bungalovu jsme zahájili na začátku února, kdy Kladensko zasypaly hromady sněhu. Stejně rychle jako roztál sníh, vyrostl i rodinný dům, který si můžete prohlédnout těsně před dokončením. Budeme mít hotové veškeré výmalby a obklady, koupelny vybavené zařizovacími předměty. Než předáme majitelům klíč od jejich nového domova, doděláme už jen podlahy a osadíme dveře.

  
 

Všechny naše domy, můžeme upravit na míru přesně podle vašich přání. I o tom si koneckonců můžeme během dne otevřených dveří promluvit.

Těšíme se na vás!

Adresa: V Podlískách (vedle č.p. 342), Braškov
GPS: 50.1023564N, 14.1042083E