Den otevřených dveří 13.11.2021

V Braškově na Kladensku právě dokončujeme bungalov Instinkt 1-108 ve variantě Open – tedy s obývacím pokojem otevřeným do střechy. Přijďte nahlédnout v sobotu 13. listopadu.

Klienti ve Valdeku, části obce Braškov, na Kladensku se rozhodli typový projekt bungalovu Instinkt upravit přesně podle svých přání a potřeb. Nejzásadnější změnou je zvětšená předsunutá terasa se zastřešením pro pohodovou relaxaci celé rodiny.

Menších změn dostálo i vnitřní uspořádání. Dispozici 5 + KK doplňují dvě koupelny a technická místnost se samostatným WC. Celý obývací prostor se otevírá do krovu, kde jsou přiznané i dřevěné prvky střešní konstrukce. Zvětšený vnitřní prostor působí velmi příjemně, a navíc velmi světle, protože střecha je v prostoru kuchyně doplněna o dvě kyvná střešní okna Velux s možností aktivního větrání a stínění. K vytápění domu je zvoleno tepelné čerpadlo napojené na podlahové vytápění.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet

Inspirujte se, v sobotu 13. listopadu mezi 10 a 15 hodinou, v právě dokončované dřevostavbě, jak by mohl vypadat i váš nový domov. Naši odborníci budou připraveni provést vás celým domem, který je téměř dokončen. V týdnu po dni otevřených dveří dokončíme finální krytiny podlah a osadíme dveře včetně zárubní, abychom hotový dům na klíč mohli předat majitelům.

Přijďte si s námi popovídat o všem, co vás o stavbě a bydlení v dřevostavbě zajímá. Připraveni budeme i na vaše dotazy ohledně financování, dodacích termínů nebo individuálních úprav. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Radka Kazíka na telefonním čísle: +420 736 488 000 nebo na e-mailu: kazik@guzman.cz 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Karlovarská (vedle č.p. 328), Valdek – Braškov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1001514N, 14.0845183E