Den otevřených dveří 24.6.2020

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ve středu 24. června od 15 do 19 hod. pro vás chystáme Den otevřených dveří v našem vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

Přijďte nahlédnout do 12 let staré dřevostavby, postavené v certifikovaném systému Haas Fertigbau. Nejenže si budete moci prohlédnout vzorový dům, ale zároveň si můžete s našimi odborníky popovídat o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě.

  

Víme, že ke stavbě domu se člověk většinou odhodlá jen jednou za život. Hodně tedy záleží na tom, jakého dodavatele a jaký systém si zvolíte. Naše montované dřevostavby jsou skvělou volbou, protože jsou nízkoenergetické, mají příjemné mikroklima a je možné je upravit k obrazu svému ještě ve stadiu projektu. Tedy ještě před tím, než se jednotlivé díly začnou vyrábět v továrně. Jen si představte, jaká úspora času a nervů to je, třeba ve srovnání s tím, když zedníci začnou upravovat dispozice až v průběhu stavby.

Montujeme dřevostavby v německém systému, který se vyznačuje dokonalou precizností k detailům. Německá kvalita je opravdu prvotřídní – veškeré prvky a konstrukce mají atest a jsou certifikované. Lepší než tisíc slov je ale vidět vše na vlastní oči. Tak přijďte na kávu, drobné občerstvení a kus řeči.

Bungalov Line 114 s dispozicí 4 + KK a garáží jsme v Dolanech postavili již před 12 lety. Dodnes má tento typ domu mnoho příznivců. Zaujme půdorys do „L“ i šikovné členění prostoru na obytnou a privátní zónu.

  

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Ostatně nechat se inspirovat v našem katalogu dřevostaveb.

Adresa: Dolany 83, Unhošť
GPS: 50.1141022N, 14.1526117E