Zastavte se u nás na kus řeči a prohlédněte si náš vzorový dům v Dolanech u Kladna. Otevíráme ho pro vás v sobotu 8. října u příležitosti 9. ročníku Dne otevřených dřevostaveb pořádaného ADMD (Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb).

Představíme vám žhavé novinky v konstrukcích dřevostaveb, které stavíme i nové domy, které máme v nabídce. Rádi vám též zodpovíme veškeré dotazy spojené s výstavbou dřevostaveb i bydlením v nich. Představíme vám celý proces výstavby rodinného domu a za jak dlouho je skutečně reálné se do nového domu nastěhovat.

Firma Guzman se nespecializuje pouze na výstavbu samotného rodinného domu. Naší parketou jsou i veškeré další práce spojené s domem. Začínáme zajištěním všech přípojek, stavbou základové desky, napojením na kanalizaci nebo vybudování čističky a podobně. Rádi pro vás postavíme ploty, altány, garážová stání, uděláme zámkové dlažby nebo terénní úpravy. Postaráme se ale i o veškeré technologie k vytápění domu, rekuperaci, fotovoltaiku… Na cokoliv si vzpomenete!

Do konce října máte navíc možnost získat slevu až 380 000 Kč na nový dům!

  • Slevu 250 000 Kč na váš nový dům
  • Poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 100 000 Kč
  • Poukaz na vybavení domu v hodnotě 30 000 Kč

Více informací o akci ZDE

Těšíme se na vaši návštěvu mezi 10 a 17 hodinou!
Termín své návštěvy si můžete rezervovat přes registrační formulář přímo na stránkách ADMD ZDE

Dolany 83, Unhošt (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1139750N, 14.1526011E

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.