Zastavte se u nás na kus řeči a prohlédněte si náš vzorový dům v Dolanech u Kladna. Otevíráme ho pro vás v sobotu 8. října u příležitosti 9. ročníku Dne otevřených dřevostaveb pořádaného ADMD (Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb).

Představíme vám žhavé novinky v konstrukcích dřevostaveb, které stavíme i nové domy, které máme v nabídce. Rádi vám též zodpovíme veškeré dotazy spojené s výstavbou dřevostaveb i bydlením v nich. Představíme vám celý proces výstavby rodinného domu a za jak dlouho je skutečně reálné se do nového domu nastěhovat.

Firma Guzman se nespecializuje pouze na výstavbu samotného rodinného domu. Naší parketou jsou i veškeré další práce spojené s domem. Začínáme zajištěním všech přípojek, stavbou základové desky, napojením na kanalizaci nebo vybudování čističky a podobně. Rádi pro vás postavíme ploty, altány, garážová stání, uděláme zámkové dlažby nebo terénní úpravy. Postaráme se ale i o veškeré technologie k vytápění domu, rekuperaci, fotovoltaiku… Na cokoliv si vzpomenete!

Do konce října máte navíc možnost získat slevu až 380 000 Kč na nový dům!

  • Slevu 250 000 Kč na váš nový dům
  • Poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 100 000 Kč
  • Poukaz na vybavení domu v hodnotě 30 000 Kč

Více informací o akci ZDE

Těšíme se na vaši návštěvu mezi 10 a 17 hodinou!
Termín své návštěvy si můžete rezervovat přes registrační formulář přímo na stránkách ADMD ZDE

Dolany 83, Unhošt (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1139750N, 14.1526011E

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.