Dny otevřených dveří 21. – 22. 5. 2021

Zveme vás v pátek a v sobotu 21. a 22. května (vždy od 9 do 15 hod.) do našeho vzorového domu do Dolan u Kladna na dny otevřených dveří.

Představíme vám žhavé novinky v konstrukcích dřevostaveb, které stavíme i zbrusu nové domy, které máme od půlky letošního května v nabídce. Rádi vám též zodpovíme veškeré dotazy spojené s výstavbou dřevostaveb i bydlením v nich. Představíme vám celý proces výstavby rodinného domu a za jak dlouho je skutečně reálné se do nového domu nastěhovat.

Probrat můžeme i v poslední domě velmi diskutovaná témata spojená se změnou legislativy ve výstavbě rodinných domů a s naším finančním specialistou se podíváte na to, zda dosáhnete na hypotéku a jak vám v jejím získání můžeme pomoci.

Firma Guzman se nespecializuje pouze na výstavbu samotného rodinného domu. Naší parketou jsou i veškeré další práce spojené s domem. Začínáme zajištěním všech přípojek, stavbou základové desky, napojením na kanalizaci nebo vybudování čističky a podobně. Rádi pro vás postavíme ploty, altány, garážová stání, uděláme zámkové dlažby nebo terénní úpravy. Postaráme se ale i o veškeré technologie k vytápění domu, rekuperaci, fotovoltaiku… Na cokoliv si vzpomenete!

Těšíme se na vaši návštěvu vždy mezi 9 a 15 hodinou!

Dolany 83, Unhošt
GPS: 50.1139750N, 14.1526011E
(Zobrazit na mapě)