Podepište s námi smlouvu na nový dům do 31. 10. 2022 a získejte slevu až 380 000 Kč.

  • Slevu 250 000 Kč na váš nový dům
  • Poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 100 000 Kč 
  • Poukaz na vybavení domu v hodnotě 30 000 Kč

Podmínky akce: 

Platnost od 1. 9. 2022 do 31. 10. 2022

Sleva 250 000 Kč z celkové ceny rodinného domu, bude uvedena v cenové nabídce, kterou vám na míru připraví náš obchodního zástupce. Poskytnutí slevy je podmíněno podpisem smlouvy o dílo nejpozději 31. 10. 2022 na rodinný dům ve stupni dokončení COMPLETE (na klíč) a zahájením stavby RD nejpozději do 12 měsíců od podpisu smlouvy.

Poukaz na novou kuchyňskou linku v hodnotě 100 000 Kč bude předložen při podpisu smlouvy o dílo. Čerpání hodnoty poukazu je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo nejpozději do 31. 10. 2022, na rodinný dům ve stupni dokončení COMPLETE (na klíč) a zahájením stavby RD nejpozději do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky, na základě předání tohoto poukazu.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nižší než 100 000 Kč, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

Poukaz na vybavení domácnosti v hodnotě 30 000 Kč bude předložen při podpisu smlouvy o dílo. Čerpání hodnoty poukazu je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo nejpozději do 31. 10. 2022, na rodinný dům ve stupni dokončení COMPLETE (na klíč) a zahájením stavby RD nejpozději do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Splatnost poukazu je pak dále podmíněna celkovou úhradou za toto dílo.

Všechny slevy lze kombinovat, takže můžete ušetřit až 380 000 Kč!
Jakékoliv vymáhání nároku na tyto odměny soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.