Právě teď je nejlepší čas na koupi nového domu! Když uzavřete smlouvu do poloviny dubna, můžete ušetřit více než čtvrt milionu korun!

Přemýšlíte o stavbě nového domu? Pak se rozhodujte rychle!

Když uzavřete smlouvu do poloviny dubna, můžete ušetřit více než čtvrt milionu korun! Od 15. 4. totiž Zároveň skončí u některých domů nabídka akčních cen a navíc vstoupí v platnost nový ceník rodinných domů stavěných podle certifikovaného systému Haas Fertigbau.

Ten bude odrážet snahu zachovat maximální úroveň kvality, ale současně potřebu zohlednit stále rostoucí vstupní náklady, ale také nároky současné legislativy. Na druhé straně budete mít u nás jistotu, že všechny nové domy plní už nyní požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které začnou platit od ledna 2020.

Rychlé rozhodnutí se opravdu vyplatí! Například u velice oblíbeného bungalovu Instinkt může být úspora až 251 000 Kč. U patrového domu Skywood ušetříte ještě o 20 000 Kč více.

Uzavřete do 14.dubna 2019 Smlouvu o dílo na vámi vybraný rodinný dům, která vám zafixuje současnou nižší cenu. Dům přitom bude odpovídat požadavkům na normy platné od 1.1. 2020 a vy získáte čas na vyřízení veškerých formalit a zajištění financování nového domu.

Kontaktujte nás!

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.