Ušetřete až 271 000 Kč do 14. 4. 2019

Právě teď je nejlepší čas na koupi nového domu! Když uzavřete smlouvu do poloviny dubna, můžete ušetřit více než čtvrt milionu korun!

Přemýšlíte o stavbě nového domu? Pak se rozhodujte rychle!

Když uzavřete smlouvu do poloviny dubna, můžete ušetřit více než čtvrt milionu korun! Od 15. 4. totiž Zároveň skončí u některých domů nabídka akčních cen a navíc vstoupí v platnost nový ceník rodinných domů stavěných podle certifikovaného systému Haas Fertigbau. 

Ten bude odrážet snahu zachovat maximální úroveň kvality, ale současně potřebu zohlednit stále rostoucí vstupní náklady, ale také nároky současné legislativy. Na druhé straně budete mít u nás jistotu, že všechny nové domy plní už nyní požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které začnou platit od ledna 2020.

Rychlé rozhodnutí se opravdu vyplatí! Například u velice oblíbeného bungalovu Instinkt může být úspora až 251 000 Kč. U patrového domu Skywood ušetříte ještě o 20 000 Kč více.

Uzavřete do 14.dubna 2019 Smlouvu o dílo na vámi vybraný rodinný dům, která vám zafixuje současnou nižší cenu. Dům přitom bude odpovídat požadavkům na normy platné od 1.1. 2020 a vy získáte čas na vyřízení veškerých formalit a zajištění financování nového domu.

Kontaktujte nás!