Sníte o tom, že strávíte letní dny odpočinkem na zahradě vlastního domu? Když využijete o letošních prázdninách naši speciální slevu 50 000 Kč, může se váš sen proměnit v realitu. Tak neváhejte, níž už ceny neklesnou!
* PRODLOUŽENO DO 31.8.2019 *

Jak postupovat?

  • — Vyberte si dřevostavbu z našeho katalogu. Dispozice typových staveb přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, případně postavíme dům podle vašeho architektonického návrhu.
  • — V termínu od 1.7. do 31. 8. 2019 s námi uzavřete smlouvu na novou certifikovanou dřevostavbu Haas Fertigbau a přihlaste se o slevu* 50 000 Kč vč. DPH z platného ceníku rodinných domů.
  • — Do 12 měsíců od uzavření smlouvy se pusťte do stavby nového domu.

 

Už jste se rozhodli? Gratulujeme! Dřevostavby od obchodní a stavební společnosti Guzman vynikají kvalitou materiálů i provedení. Pevné ceny i termíny dodávek, dlouhé záruky a špičkové služby jsou samozřejmostí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás nebo nás navštivte ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

 

* Sleva se nevztahuje na domy v „akční nabídce“. Sleva je časově podmíněna podpisem smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu od 1.7. do 31. 8. 2019. Sleva je jednorázová a nelze ji kombinovat s jinými slevovými akcemi.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.