Využijte prázdninovou slevu a příští léto si užijete ve vlastním!

Využijte prázdninovou slevu a příští léto si užijete ve vlastním!

Sníte o tom, že strávíte letní dny odpočinkem na zahradě vlastního domu? Když využijete o letošních prázdninách naši speciální slevu 50 000 Kč, může se váš sen proměnit v realitu. Tak neváhejte, níž už ceny neklesnou!
* PRODLOUŽENO DO 31.8.2019 *

Jak postupovat?

  • --- Vyberte si dřevostavbu z našeho katalogu. Dispozice typových staveb přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, případně postavíme dům podle vašeho architektonického návrhu.

  • --- V termínu od 1.7. do 31. 8. 2019 s námi uzavřete smlouvu na novou certifikovanou dřevostavbu Haas Fertigbau a přihlaste se o slevu* 50 000 Kč vč. DPH z platného ceníku rodinných domů.

  • --- Do 12 měsíců od uzavření smlouvy se pusťte do stavby nového domu.

 

Už jste se rozhodli? Gratulujeme! Dřevostavby od obchodní a stavební společnosti Guzman vynikají kvalitou materiálů i provedení. Pevné ceny i termíny dodávek, dlouhé záruky a špičkové služby jsou samozřejmostí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás nebo nás navštivte ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

 

* Sleva se nevztahuje na domy v „akční nabídce“. Sleva je časově podmíněna podpisem smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu od 1.7. do 31. 8. 2019. Sleva je jednorázová a nelze ji kombinovat s jinými slevovými akcemi.