Rozsah dodávky domu

Chcete rodinný dům na klíč, nebo jen hrubou stavbu, kterou si sami přizpůsobíte svým představám? Můžeme vám nový domov postavit do posledního detailu a vy si jen převezmete klíče. Stejně tak vám můžeme dům předat v různých stupních dokončení. Záleží jen na vás, kdy si budete chtít stavbu převzít! 

Naši klienti nejčastěji volí variantu „Dům na klíč“

Se stavbou vašeho domu můžeme jít také „patro po patře“. Tedy nejdříve nechat na klíč dokončit přízemí a hned jej začít používat a teprve později – ve chvíli, kdy to budete opravdu potřebovat – doladit patro či podkroví. Etapový průběh výstavby snižuje počáteční investici do bydlení – zároveň ale víte, že máte k dispozici prostor pro rozšíření svého domova kdykoli v budoucnu.

 

Hrubá stavba

Kompletně dokončíme stavbu zvnějšku – osadíme okna a vstupní dveře, položíme střešní krytinu a provedeme montáž dešťových svodů. Rovněž dokončíme vnější omítkovou fasádu. Uvnitř domu postavíme příčky ošetřené dvouvrstvým akustickým pláštěm. A zbytek je na vás.

Dokončení domu do finální podoby je o to jednodušší, že už z výroby jsou v příčkách zabudovány PU bloky na potřebných místech, aby bylo možné bezproblémově připojit teplou a studenou vodu a odpad. Při instalaci sanitárního zařízení tak již nebudete muset zasahovat do stěnových konstrukcí. Také vedení kabeláže je snazší díky flexibilním trubkám rovněž zakomponovaným do příček.

Chcete o této variantě vědět více? Kontaktujte nás.

 

 

Hrubá stavba Plus

Tato varianta je na půli cesty mezi hrubou stavbou a hotovým domem. Oproti hrubé stavbě pro vás dokončíme hrubé rozvody elektroinstalace, vody a kanalizace, kompletní rozvody ústředního systému vytápění, zapojíme elektrokotel s bezdrátovým digitálním prostorovým termostatem a zásobníkem teplé užitkové vody o objemu 200 litrů.

V případě zájmu samozřejmě provedeme i další finální úpravy, které si budete přát – například zateplíme střešní a stropní konstrukce či dokončíme monolitické konstrukce podlah s akustickými a akumulačními vlastnostmi.

Při přebírání domu tedy v interiéru najdete kotel či kotle pro ohřev vody, zásobník a otopná tělesa včetně termostatických hlavic a stěny osazené zásuvkami, vypínači a rozvodnými skříněmi.

A co zbyde na vás? Dokončení povrchových úprav podlah, stěn a stropů, vybavení domu vnitřními dveřmi a instalování vybraných zařizovacích předmětů. Zkrátka můžete uplatnit ještě velký kus kreativity a fantazie.

Chcete o této variantě vědět více? Kontaktujte nás.

 

 

Dům na klíč

Nechcete mít s dokončováním a zařizováním interiéru svého domu žádné starosti? Nechte to na nás. Díky variantě Dům na klíč přijdete doslova k „hotovému“, aniž byste ztráceli čas a nervy při finálních pracích. Kompletně dům připravíme a vybavíme, na vás už zbyde jen převzít klíče, koupit šampaňské a radovat se z nového bydlení.

Chcete o této variantě vědět více? Kontaktujte nás.