dům na klíč

Dům na klíč

Stavíme domy z katalogu i dle individuálních projektů. Jsme schopni zrealizovat dům na klíč nebo převzít stavbu domu v jakékoli fázi výstavby.

Jak se staví
s Guzmanem

Projděte si dílčí kroky, které vás čekají při stavbě domu. Od začátku výstavby až do konce budete mít k dispozici našeho zástupce, a nemusíte se tak domlouvat s různými řemeslníky a zástupci dalších profesí.

Chci vědět více

jak se staví
Výběr domu / Papírování / Finance
stavba krok za krokem

Stavba
krok za krokem

Jak probíhá samotná stavba krok za krokem? Lidé, kteří se rozhodnou pro dřevostavbu, často žasnou, jak rychle dům roste. Právě rychlost je jednou z největších výhod montovaných dřevostaveb.

Chci vědět více

Rozsah
dodávky domu

Chcete rodinný dům na klíč, nebo jen hrubou stavbu, kterou si sami přizpůsobíte svým představám? Můžeme vám nový domov postavit do posledního detailu a vy si jen převezmete klíče. Stejně tak vám můžeme dům předat v různých stupních dokončení. Záleží jen na vás, kdy si budete chtít stavbu převzít!

  • Hrubá stavba
  • Hruba stavba PLUS
  • Dům na klíč

Chci vědět více

dodávka domu

Financování

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi partnery z oblasti financí dokážeme klientům vyšlapat cestu k nejvýhodnějšímu financování.

Chci vědět více

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Inspirujte se v katalogu domů. Typový dům vám můžeme přizpůsobit na míru.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme dům přesně podle vašich představ.

Více informací

Reference

rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.