venkovní práce

Venkovní práce

Když už dům stojí, je potřeba vrhnout se na jeho okolí. I na tyto práce jsme v Guzmanu odborníci. Veškeré terénní úpravy, zámkové dlažby, terasy, ploty, pergoly či altány nechte na nás. Vy se věnujte pouze výběru materiálů, barev či ladění detailů.

Stavbou domu to nekončí

S čím Vám pomůžeme?

  • Terasy

Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, uvítáte rozměrnou terasu. Na vás bude vybrat preferovanou podlahovou krytinu a o stavbu se už postaráme my. My doporučujeme WPC terasová prkna, která spojují přirozenost pravého dřeva s výhodami špičkových plastů.

Nad terasu naši truhláři vykouzlí pergolu aby byla krytá před nepřízní počasí a vy jste si mohli venku užívat pohodu i za letních deštíků.

  • Ploty

Rádi pomůžeme i s návrhem a stavbou plotu. Realizace je pak poměrně rychlá: Připraví se základy, na které přijde podezdívka a sloupky. V mezičase namoříme výdřevu do odstínu, který si sami vyberete. Samotná montáž je poté hotová za pár dnů.

  • Altány

Přístřešky na zahradu oceníte při každodenním odpočinku na čerstvém vzduchu. Zahradní altán dokáže vaši zahradu zútulnit, poskytne jí atmosféru jedinečnosti a vám místo, kam se můžete schovat před přímým sluncem nebo deštěm. Stejně jako samostatný altán můžeme také postavit kryté stání pro auto.

  • Zámkové dlažby

Zámkové dlažby mají mnoho variant, tvarů a barev, ze kterých vám můžeme vytvořit originální kombinace. Zámková dlažba je velmi stabilní krytina. Hodí se na chodníky, příjezdové cesty a další zpevněné plochy.

  • Příprava pro bazén

Pro instalaci vašeho bazénu připravíme vše potřebné. Terénní úpravy, výkop, základovou desku, betonáž, šachtu na filtraci, odvodnění, dlažbu okolo bazénu… Na vás bude vybrat ideální bazén pro vaši rodinu.

 

Reference

Prostornou terasu si užívají

Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, určitě uvítáte rozměrnou terasu. Ideálně navíc krytou před menší nepřízní počasí. Terasa nebývá standardní součástí typových domů, můžete si ji ovšem objednat u firmy Guzman. Podobně postupoval i pan Gaudek, který si přál zastřešenou terasu, kde by mohl trávit příjemné chvíle s rodinou.

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.