zabezpečení

Zabezpečení

Abyste nemuseli mít strach o své blízké ani o svůj dům, namontujeme vám ty nejnovější zabezpečovací systémy.

Moderní zabezpečovací systémy určené k ochraně objektů mohou hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Díky mobilním aplikacím na které jsou systémy napojeny můžete mít neustálý přehled o dění doma. Ať už sedíte v kavárně, jste na dovolené nebo na služební cestě můžete si ověřit stav alarmu, ovládat jej, prohlížet historii událostí i fotografie pořízené detektory s kamerou, zjistit aktuální teplotu nebo si ověřit například stav spotřeby elektřiny.

Mezi nejvyužívanější systémy patří:

  • DETEKTOR POHYBU

Vyhlásí poplach v případě, že rozpozná pohyb v místnosti. Detektor je vhodný především do místností, do kterých je možné vniknout více vstupy. Pohybový detektor hlídá i případné stržení ze zdi.

  • DETEKTOR POŽÁRU

Hlídá a reaguje na přítomnost kouře (viditelné zplodiny hoření) a rovněž na zvýšenou teplotu v místnosti způsobenou požárem. Detektor má rovněž vestavěnou sirénku, která lokálně upozorní na požár.

  • GSM ÚSTŘEDNA

Je mozkem celého systému. Přijímá hlášení z detektorů (poplach, slabé baterie) a hlásí je dále uživateli formou SMS nebo PCO (pultu centrální ochrany) prostřednictvím vestavěného komunikátoru. Poplach hlásí i prostřednictvím vestavěné sirény.

  • KAMEROVÝ SYSTÉM

Je trend posledních let – jím pokryjete všechna místa v okolí domu, kamery se přitom mohou zapínat automaticky při zaznamenání pohybu ve sledovaném prostoru, případně mohou lokalitu monitorovat nepřetržitě. Pokud je kamerový systém napojen na PCO, může poplašný signál přivolat zásahovou jednotku.

Mějte na paměti, že na takováto zařízení se vyplatí myslet již při stavbě nebo rekonstrukci domu!

 

rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.