Zaluzie

Pomocníci do domu

Jestliže plánujete stavbu domu, nezapomeňte ani na chytré pomocníky, kteří vám zpříjemní a zjednoduší každý den.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Inteligentní elektroinstalace

Uplatní se například při společném řízení osvětlení, okenních žaluzií a rolet, elektrických spotřebičů, vytápění, termostatických hlavic, klimatizace, zavlažování a dalších spotřebičů.

Výhodou je i skutečnost, že dnešní inteligentní elektroinstalace šetří elektřinu. Systém totiž řídí spotřebiče tak, aby pracovaly, jen když je potřeba.

  • Centrální vysavač

Oproti klasickému přenosnému či robotickému vysavači má mnoho výhod. Usnadní vám práci a zlepší čistotu vnitřního ovzduší. V místnosti nevíří prach a veškerý nasávaný vzduch s nečistotami odchází po přefiltrování mimo dům. Výsledkem je čistý a zdravý domov zbavený prachu a alergenů. Oceníte i velmi tichý provoz.

  • Stínicí technika

Venkovní žaluzie či rolety mají mnoho výhod. Regulace světla je samozřejmostí, ale také díky nim budete mít ideální kontrolu nad teplotami v jednotlivých místnostech a ušetříte tak výdaje za energie. V parném létě se postarají o příjemné klima, v zimě zase zabrání úniku tepla. K tomu ochrání i vaše soukromí a sníží hluk zvenčí.

  • Vzduchotechnika

Větrací jednotky se zpětným získáváním tepla a vlhkosti, zaručují zdravé, energeticky úsporné, účinné a komfortní větrání. Dalšími výhodami systému rekuperace vzduchu je čistý vzduch pro alergiky a v místech s polétavým prachem nebo redukce vlhkosti u problémových staveb.

rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.