individuální dům

Individuální dům

Individuální projekty nabízejí konkrétní řešení domu na specifický pozemek například svažitý s atypickým tvarem, velmi malý a pod. Nebo možnost přímého vnášení vašich představ do projektu. Libovolně si můžete určit velikost, konstrukci nebo materiál stavby.

Máte již hotový projekt nebo přesnou
představu o domu?

Nejprve si ujasněte svou představu pomocí následujících kroků.

mám vlastní architektonickou studii
nemám vlastní projekt, ale mám představu
nemám vlastní projekt, ani představu

  Kontaktujte nás

  Stavíme domy z katalogu i dle individuálních projektů. Náš projektant uzpůsobí jakýkoli dům vašim představám. A to třeba i typový. Od začátku

  Telefonicky nebo e-mailem

  Formulářem

  Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování zde.

  Ujasněte si,
  že máte jasnou představu o:

  Velikosti

  chcete raději menší, kompaktnější dům, nebo naopak potřebujete větší prostor pro svou rodinu a zájmy?

  Vzhledu

  chcete moderní nebo klasický dům, bungalov nebo patrový? Existuje ve vaší lokalitě nějaká místní regulace? (Raději se dobře seznamte s místním územním plánem. Územní plán je dostupný na obecním úřadě nebo na internetu.)

  Základech

  pokud chcete mít pod domem sklep, můžete. Stejně tak ale můžete zvolit jen základovou desku bez podsklepení.

  Střeše

  a od základů ke střeše: můžete mít klasickou sedlovou, valbovou,moderní pultovou nebo rovnou střechu. Záleží na vašem vkusu.

  Půdorysu

  upravte si dispozice domu podle svých potřeb. Dopřejte si otevřený obytný prostor, další dětský pokoj nebo třeba vlastní kancelář. Libovolnětaké můžete kombinovat přízemí s patrem.

  Fasádě

  venkovní podoba domu vtiskne vašemu bydlení tu správnou atmosféru.
  Je jeho tváří. Proto si můžete vybírat z různých materiálů obkladů fasády a dům opticky upravit.

  Vytápění

  Nezapomeňte, že i použitý systém vytápění ovlivňuje energetickou náročnost budovy a vaše budoucí výdaje za energie. Poradíme, jaký systém je pro vás nejvhodnější. Volba zdroje energie je plně na vás.

  Stavbě

  Nezapomeňte, že i použitý systém vytápění ovlivňuje energetickou náročnost budovy a vaše budoucí výdaje za energie. Poradíme, jaký systém je pro vás nejvhodnější. Volba zdroje energie je plně na vás.

  Máte už jasno? Nebo chcete trochu inspirovat?

  Kontaktujte nás Prohlédnout katalog

  Inspirujte se v našem katalogu dřevostaveb

  Prohlédnout katalog

  katalog domů
  katalog domů
  katalog domů

  Reference

  Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

  Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

  Více informací

  Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

  Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

  Více informací
  rodinné domy

   Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

   Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.