Rozsah dodávky

Hrubá stavba nebo rodinný dům na klíč? Přizpůsobíme se vašim představám!

Chcete rodinný dům na klíč, nebo jen hrubou stavbu, kterou si sami přizpůsobíte svým představám? Můžeme vám nový domov postavit do posledního detailu a vy si jen převezmete klíče. Stejně tak vám můžeme dům předat v různých stupních dokončení. Záleží jen na vás, kdy si budete chtít stavbu převzít!

Naši klienti
nejčastěji volí variantu
„Dům na klíč“

Se stavbou vašeho domu můžeme jít také „patro po patře“. Tedy nejdříve nechat na klíč dokončit přízemí a hned jej začít používat a teprve později – ve chvíli, kdy to budete opravdu potřebovat – doladit patro či podkroví. Etapový průběh výstavby snižuje počáteční investici do bydlení – zároveň ale víte, že máte k dispozici prostor pro rozšíření svého domova kdykoli v budoucnu.

dům na klíč

Hrubá stavba

Kompletně dokončíme stavbu zvnějšku – osadíme okna a vstupní dveře, položíme střešní krytinu a provedeme montáž dešťových svodů. Rovněž dokončíme vnější omítkovou fasádu. Uvnitř domu postavíme příčky ošetřené dvouvrstvým akustickým pláštěm. A zbytek je na vás.

Dokončení domu do finální podoby je o to jednodušší, že už z výroby jsou v příčkách zabudovány PU bloky na potřebných místech, aby bylo možné bezproblémově připojit teplou a studenou vodu a odpad. Při instalaci sanitárního zařízení tak již nebudete muset zasahovat do stěnových konstrukcí. Také vedení kabeláže je snazší díky flexibilním trubkám rovněž zakomponovaným do příček.

Chcete o této variantě vědět více?

Kontaktujte nás

Hrubá stavba PLUS

Tato varianta je na půli cesty mezi hrubou stavbou a hotovým domem. Oproti hrubé stavbě pro vás dokončíme rozvody elektroinstalace (včetně osazení zásuvkami, vypínači a rozvodnými skříněmi), rozvody vody a kanalizace i kompletní rozvody ústředního systému vytápění.

V případě zájmu samozřejmě provedeme i další finální úpravy, které si budete přát – například zateplíme střešní a stropní konstrukce či dokončíme monolitické konstrukce podlah s akustickými a akumulačními vlastnostmi.

A co zbyde na vás? Dokončení povrchových úprav podlah, stěn a stropů, vybavení domu vnitřními dveřmi a instalování vybraných zařizovacích předmětů. Zkrátka můžete uplatnit ještě velký kus kreativity a fantazie.

Chcete o této variantě vědět více?

Kontaktujte nás

Dům na klíč

Nechcete mít s dokončováním a zařizováním interiéru svého domu žádné starosti? Nechte to na nás. Díky variantě Dům na klíč přijdete doslova k „hotovému“, aniž byste ztráceli čas a nervy při finálních pracích. Kompletně dům připravíme a vybavíme, na vás už zbyde jen převzít klíče, koupit šampaňské a radovat se z nového bydlení.

Chcete o této variantě vědět více? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Inspirujte se v katalogu domů. Typový dům vám na míru přizpůsobíme.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme dům přesně podle vašich představ.

Více informací

rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.