Manželé Kuchyňkovi se před časem rozhodli, že si nechají postavit dřevostavbu. Jako dodavatele si vybrali společnost Guzman, a když dnes pan Kuchyňka její přístup a služby zpětně hodnotí, říká, že příště by si ji určitě vybral znovu.

Protože Josef Kuchyňka společnost Guzman znal, společně s manželkou ji kontaktovali a pak se po dohodě rozjeli podívat do Dolan u Kladna na prohlídku vzorového domu. To, co měli možnost vidět a důkladně prozkoumat, se jim opravdu líbilo. A tak se rozhodli služeb „Guzmanů“ využít.

Pracovali ve dne v noci

Vybrali si patrový dům se sedlovou střechou ze systému Haas Fertigbau o rozměrech půdorysu deset krát sedm metrů a u firmy si objednali zajištění kompletně všeho, co se stavbou domu souviselo. Některé aspekty v projektu ještě před začátkem stavby po dohodě se zástupci firmy trochu upravili a pak už se všechno rozběhlo.

„Ozval se nám pan Radek Kazík od Guzmanů kvůli základové desce,“ vzpomíná Josef Kuchyňka. „Domluvili jsme se na termínu, a když jeho lidé přijeli, byl jsem opravdu překvapený. Příjemně. Protože i když jsem sám kdysi působil v Německu, takovou firmu jsem ještě neviděl. Pracovali doslova ve dne v noci, všechno udělali tak, jak mělo být, dodrželi termíny. Konzultace ohledně některých aspektů domu a přístřešku proběhly bez nejmenších problémů a vůbec celá komunikace s firmou byla opravdu skvělá,“ pochvaluje si pan Kuchyňka.

Šel bych do toho s nimi znovu

Společnost Guzman pak Kuchyňkovým zařídila i kompletní vnitřek domu a celou řadu dalších věcí, včetně plotu, zámkové dlažby ad. Jak nový majitel v této souvislosti poznamenává, velmi mu vyhovuje, že pokud by vznikla jakákoli reklamace, například při nějaké poruše topení, volal by prostě pana Kazíka a nemusel by složitě hledat doklady, aby zjistil, která firma mu právě tohle vlastně zajišťovala.

„Ani tady jsme neměli žádné výhrady, naopak. Firma pracovala na sto dvacet procent a my byli se vším spokojení,“ říká pan Kuchyňka. A dodává, že Guzman určitě není nejlevnější firma. Některé ceny mu připadaly vysoké a konkurenční firmy mu nabízely dodávku o poznání levnější.

„Já jsem ale vsadil na Guzmany a rozhodně toho nelituju, s odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojený. Takže pokud bych někdy znovu stavěl, než vzít někoho jiného, radši by si počkal, našetřil a znovu do toho šel s nimi,“

uzavírá Josef Kuchyňka. My přejeme mnoho spokojených let ve vysněném domě.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.