Manželé Kuchyňkovi se před časem rozhodli, že si nechají postavit dřevostavbu. Jako dodavatele si vybrali společnost Guzman, a když dnes pan Kuchyňka její přístup a služby zpětně hodnotí, říká, že příště by si ji určitě vybral znovu.

Protože Josef Kuchyňka společnost Guzman znal, společně s manželkou ji kontaktovali a pak se po dohodě rozjeli podívat do Dolan u Kladna na prohlídku vzorového domu. To, co měli možnost vidět a důkladně prozkoumat, se jim opravdu líbilo. A tak se rozhodli služeb „Guzmanů“ využít.

Pracovali ve dne v noci

Vybrali si patrový dům se sedlovou střechou ze systému Haas Fertigbau o rozměrech půdorysu deset krát sedm metrů a u firmy si objednali zajištění kompletně všeho, co se stavbou domu souviselo. Některé aspekty v projektu ještě před začátkem stavby po dohodě se zástupci firmy trochu upravili a pak už se všechno rozběhlo.

„Ozval se nám pan Radek Kazík od Guzmanů kvůli základové desce,“ vzpomíná Josef Kuchyňka. „Domluvili jsme se na termínu, a když jeho lidé přijeli, byl jsem opravdu překvapený. Příjemně. Protože i když jsem sám kdysi působil v Německu, takovou firmu jsem ještě neviděl. Pracovali doslova ve dne v noci, všechno udělali tak, jak mělo být, dodrželi termíny. Konzultace ohledně některých aspektů domu a přístřešku proběhly bez nejmenších problémů a vůbec celá komunikace s firmou byla opravdu skvělá,“ pochvaluje si pan Kuchyňka.

Šel bych do toho s nimi znovu

Společnost Guzman pak Kuchyňkovým zařídila i kompletní vnitřek domu a celou řadu dalších věcí, včetně plotu, zámkové dlažby ad. Jak nový majitel v této souvislosti poznamenává, velmi mu vyhovuje, že pokud by vznikla jakákoli reklamace, například při nějaké poruše topení, volal by prostě pana Kazíka a nemusel by složitě hledat doklady, aby zjistil, která firma mu právě tohle vlastně zajišťovala.

„Ani tady jsme neměli žádné výhrady, naopak. Firma pracovala na sto dvacet procent a my byli se vším spokojení,“ říká pan Kuchyňka. A dodává, že Guzman určitě není nejlevnější firma. Některé ceny mu připadaly vysoké a konkurenční firmy mu nabízely dodávku o poznání levnější.

„Já jsem ale vsadil na Guzmany a rozhodně toho nelituju, s odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojený. Takže pokud bych někdy znovu stavěl, než vzít někoho jiného, radši by si počkal, našetřil a znovu do toho šel s nimi,“

uzavírá Josef Kuchyňka. My přejeme mnoho spokojených let ve vysněném domě.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.