Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, určitě uvítáte rozměrnou terasu. Ideálně navíc krytou před menší nepřízní počasí. Terasa nebývá standardní součástí typových domů, můžete si ji ovšem objednat u firmy Guzman. Podobně postupoval i pan Gaudek, který si přál zastřešenou terasu, kde by mohl trávit příjemné chvíle s rodinou.

Základy pro ni připravovala zkušená pracovní parta okolo pana Nohy, podlahu a  pergolu pak dokončili truhláři. „Na terase je k dispozici také elektřina, takže tu můžeme i grilovat,“ usmívá se pan Gaudek.

Během letních měsíců se tu rodina scházela často, protože terasa v zadní části domu navazuje na obývací pokoj, a zvětšuje tak celý prostor. Navíc je z ní jen krok na přilehlou zahradu.

„Byli hodně rychlí – udělali základy, nechali je vytvrdnout, pak připravili podezdívku“

„Jsem maximálně spokojen s tím, jak to udělali,“ uvádí. Kromě terasy pracovala Nohova parta i na hrubých terénních úpravách na zahradě a na základech pro plot. „Byli hodně rychlí – udělali základy, nechali je vytvrdnout, pak připravili podezdívku,“ říká pan Gaudek. Finalizace plotu se protáhla o pár dnů kvůli výdřevě, která se musela lakovat a schnout. „Samotná montáž výdřevy však poté byla hotová za tři dny,“ rozpřahuje rukama ke zhruba šedesátimetrovému plotu. Rychlost dokončovacích prací okolo domu si jen pochvaluje. „Pan Noha je totiž opravdu zlatý člověk. Nedělá si stále nějaké přestávky, přijde brzy ráno a pracuje. Navíc je strašně šikovný, a když ho napadne něco, co by bylo pro klienta lepší, tak to navrhne. Je to opravdový tahoun, velké plus pro firmu Guzman,“ zakončuje pan Gaudek.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.