Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, uvítáte rozměrnou terasu – ideálně navíc krytou před nepřízní počasí. Jestliže zároveň terasou v zadní části domu navážete např. na obývací pokoj, celý prostor o poznání zvětšíte. Navíc budete jen krok od přilehlé zahrady.

Ačkoli terasa nebývá standardní součástí typových domů od společnosti Haas Fertigbau, můžete si ji objednat u nás. Základy pro ni připraví zkušená pracovní parta pana Nohy, podlahu a pergolu potom dokončí truhláři.

 

Terasová prkna, která vydrží roky!

Abyste si chvíle pohody na terase vychutnali naplno, je důležité vybrat správnou podlahovou krytinu. Na základě mnohaletých zkušeností vám v tomto směru doporučujeme terasová prkna Rehau RELAZZO, která spojují přirozenost pravého dřeva s výhodami špičkových plastů. S prkny je možné pracovat jako se dřevem a přizpůsobit je vlastním představám o vzhledu terasy, které pak v prvotřídní kondici vydrží velmi dlouho.

Kromě terasy nebo hrubých terénních úprav na zahradě vám rádi pomůžeme i s návrhem a samotnou stavbou plotu.

Realizace je poměrně rychlá: Připraví se základy, které se nechají vyzrát. Po nich přijde na řadu podezdívka. Dále je třeba namořit výdřevu do požadovaného odstínu a nechat ji uschnout. Samotná montáž výdřevy je poté hotová za tři dny (u cca 60m plotu).

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.