Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, uvítáte rozměrnou terasu – ideálně navíc krytou před nepřízní počasí. Jestliže zároveň terasou v zadní části domu navážete např. na obývací pokoj, celý prostor o poznání zvětšíte. Navíc budete jen krok od přilehlé zahrady.

Ačkoli terasa nebývá standardní součástí typových domů od společnosti Haas Fertigbau, můžete si ji objednat u nás. Základy pro ni připraví zkušená pracovní parta pana Nohy, podlahu a pergolu potom dokončí truhláři.

 

Terasová prkna, která vydrží roky!

Abyste si chvíle pohody na terase vychutnali naplno, je důležité vybrat správnou podlahovou krytinu. Na základě mnohaletých zkušeností vám v tomto směru doporučujeme terasová prkna Rehau RELAZZO, která spojují přirozenost pravého dřeva s výhodami špičkových plastů. S prkny je možné pracovat jako se dřevem a přizpůsobit je vlastním představám o vzhledu terasy, které pak v prvotřídní kondici vydrží velmi dlouho.

Kromě terasy nebo hrubých terénních úprav na zahradě vám rádi pomůžeme i s návrhem a samotnou stavbou plotu.

Realizace je poměrně rychlá: Připraví se základy, které se nechají vyzrát. Po nich přijde na řadu podezdívka. Dále je třeba namořit výdřevu do požadovaného odstínu a nechat ji uschnout. Samotná montáž výdřevy je poté hotová za tři dny (u cca 60m plotu).

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.