Špičkové stěny s parametry pasivní stavby

Evropa směřuje k pasivním stavbám. Se společností Guzman můžete do budoucnosti nahlédnout už nyní. Nabízíme unikátní vnější stěny Thermo-Protect® 40 s výjimečnými hodnotami tepelného prostupu U=0,10 W/m2K. To beze zbytku odpovídá standardům pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které musí splňovat každá novostavba v Evropě od 1.1. 2020.

Koeficient prostupu tepla je v tepelné technice budov nejdůležitější veličinou. I pro laiky. Ukazuje míru tepelné ztráty stavební konstrukce. Čím je menší, tím jsou tepelně-izolační vlastnosti lepší.

Pro další informace rozkliněte:

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.