Předáním klíčů od dřevostavby péče o klienty nekončí

Když si vyberete svůj vysněný dům a investujete do něj, chcete hlavně bezproblémově bydlet. I proto bývá výhodné zvolit montovanou dřevostavbu od společnosti Guzman. Bungalovy či patrové domy jsou totiž postavené z předem vyrobených dílců v rámci prověřeného a certifikovaného systému a riziko stavebních vad je u nich tedy minimální. Špičkové jsou navíc i materiály jednotlivých prvků či konstrukce a kvalitní je rovněž montáž.

To vše jsou důvody, proč jsou zákazníci s dřevostavbami firmy Guzman velmi spokojeni. Jednoduše převezmou hotový dům, kde vše funguje a kam si stačí vzít jen kartáček na zuby a zabydlet se. Ale nejen to.

Kompletní revize po dvou zimách

Klienti mají navíc i jistotu, že se o ně firma postará i po předání klíčů. Dřevostavba si – ostatně jako každý dům – po dokončení „sedá“. To je přirozený proces. I proto po dvou zimách, kdy se bungalov či patrový dům definitivně usadí, přijedou lidé ze společnosti Guzman a udělají kompletní revizi celého domu. Projdou si ho doslova od sklepa po půdu a zapíšou si vše, co je potřeba opravit.

dřevostavba Guzman, zkušenosti klienta„A to také bezplatně opraví,“ říká jeden z klientů firmy Marek Zetka, který si spolu s přítelkyní Soňou nechal postavit luxusní a velmi prostorný patrový dům nedaleko Mladé Boleslavi.

„Je fajn, že domy nejen staví, ale také se o ně dále starají,“ dodává. Mladý pár, jenž v domě žije s malou dcerkou, je obecně spokojený s přístupem, který v komunikaci s firmou Guzman zažil:

„Pořád jsou připraveni nám s čímkoli pomoci. Když jsme potřebovali, stačilo se jen obrátit na našeho koordinátora.“

O příběhu Zetkových si můžete více přečíst ZDE.

Koordinátor je stále po ruce

I po dokončení a předání domu mají klienti kontakt na svého koordinátora, který s nimi prošel celým procesem výstavby. Právě na něj se mohou obracet i poté, co už mají klíče od svého domova. Je to pro jejich pohodlí – nemusejí komunikovat s různými partami řemeslníků, ale spolehnout se na to, že koordinátor zařídí vše potřebné. A že také všechno klapne, což nebývá v tuzemsku u řady řemeslníků běžné.
dřevostavba Guzman, zkušenosti klientaKvalitu domů od firmy Guzman oceňují s odstupem času i klienti, kteří nepatří mezi kutily.

„Nejsem technický typ a nevěděl jsem, co od dřevostavby čekat. Ale je to spolehlivé bydlení. Mám řadu známých, kteří stavěli klasický zděný dům, teď už mají za sebou i větší předělávky a rekonstrukce. U nás všechno funguje na jedničku,“ říká po deseti letech bydlení v dřevostavbě pan Sekerka. Na firmu Guzman přitom nedá dopustit.

„Když cokoli potřebuji, stačí zavolat. Vždy pomohou, a to co nejdříve, jak je to jen možné. Takto to přitom funguje od samého začátku,“ doplňuje pan Sekerka.

O příběhu Sekerkových si můžete více přečíst ZDE.

Když potřebuje, pomohou i o víkendu

Lékařka Miroslava Večeřová, která si nechala postavit vlastní patrovou kliniku v Mělníku, by také neměnila.

poliklinika, dřevostavba Guzman„Všechno nám i po letech funguje na jedničku. Maximálně jsou potřeba nějaké opravdu drobné úpravy nebo třeba výmalba. Spolupráce s firmou Guzman je přitom nadstandardní – nemohu si dovolit zavřít kliniku přes týden, pro ně ale není problém malovat od pátečního večera přes víkend,“ zdůrazňuje.

„Není to tak, že by postavili dřevostavbu a řekli: Sbohem! Nikdy nehráli mrtvého brouka, cokoli jsem potřebovala, to dokázali vyřešit. Je fajn, že se mi i bez kontaktů ve stavebnictví podařilo najít společnost s takovým přístupem ke klientům,“ zakončuje mělnická lékařka.

O příběhu Mudr. Večeřové si můžete více přečíst ZDE.