Máte specifický pozemek, na který se nehodí žádný z typových domů? Nebo specifickou představu o vlastním bydlení, kterou nenajdete v žádném katalogu? Obraťte se na nás, dokážeme postavit téměř jakýkoliv individuální dům, který splní vaše přání a požadavky.

Ať už přijdete s vlastním návrhem od svého architekta, nebo nás o vypracování studie individuálního domu podle vašich přání požádáte, dveře u nás máte otevřené. Probereme možnosti vašeho pozemku, navrhneme řešení, společně vneseme vaše představy do projektu. Poradíme vám, jak dům vhodně umístit na pozemek, aby byl správně orientovaný nejen vůči světovým stranám, nebo s tím, jak upravit dispozice, aby splňovaly nároky na kvalitní a komfortní bydlení. Sami si můžete určit nejen velikost domu, jeho půdorys, ale i konstrukci nebo materiál stavby.

Líbí se vám nějaký typový dům z našeho katalogu, ale hodil by se vám třeba jeden pokoj navíc nebo otevřenější terasa? Naše typové domy a jejich dispozice upravíme podle vašich potřeb. Můžete také libovolně kombinovat přízemí s patrem.

Se sklepem nebo bez něj?

Náš společný projekt začne už spodní stavbou. Hodil by se vám sklep? Můžete ho mít. Stejně tak můžete zvolit jen základovou desku bez podsklepení. Záleží také na druhu pozemku (například na jeho svažitosti) – společně se podíváme na možnosti a najdeme optimální postup.

Je libo střecha jako z pohádky?

Střecha je dominantním prvkem každého domu. A i střechy podléhají módě, aktuálně jsou v kurzu pultové, sedlové a valbové. Líbí se vám klasická sedlová střecha jako z pohádky? Nebo elegantní valbová? Anebo preferujete pultovou (variaci na plochou střechu s nízkým sklonem)? Záleží na vašem vkusu. Vysvětlíme vám, jaké jsou výhody a možné nevýhody jednotlivých druhů a který je vhodný pro váš dům. Poradíme si i s kombinací více druhů. Konečné rozhodnutí je na vás.

Fasáda je tváří domu

Fasáda jako tvář domu dodává celkovou atmosféru. Vybírat můžete z různých materiálů obkladů fasády a dům si přizpůsobit svému vkusu. Probarvenou fasádu můžeme také nakombinovat s obložením dřevem, kamenem, cihlami nebo i betonovými obklady.

Tepelný komfort i úspora

Individuální řešení domu neznamená jen to, co je vidět na první pohled, ale například i systém vytápění. Pomůžeme vám vybrat takový systém vytápění, abyste se ve svém domě cítili nejen komfortně, ale abychom také ušetřili váš rodinný rozpočet. Vytápění totiž zásadně ovlivňuje energetickou náročnost budovy a vaše budoucí výdaje za energie. Společně zvolíme také zabezpečovací prvky, chytré technologie a další pomocníky a vychytávky do domácnosti.

Ať už toužíte po menším přízemním domku na důchod, nebo po prostorném patrovém domě pro početnou rodinu, jsme tu pro vás. Společně najdeme řešení a postavíme vám dřevostavbu, která změní váš život doslova od základů.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.