Moderní bungalov Lucky je novým přírůstkem v katalogu rodinných domů firmy Guzman. Má čistý design s jednoduchými liniemi, přesně v duchu současných trendů. Je velmi kompaktní a nabízí luxusní bydlení, protože disponuje velkorysou obytnou plochou 111 metrů čtverečních, překrásným výhledem do zahrady a oddělenou společenskou a privátní zónou.

Praktický dům s půdorysem ve tvaru písmene „L“ vás okamžitě okouzlí, protože zaručuje dokonalé soukromí, ale zároveň i příjemné místo pro rušnější setkávání s rodinou a přáteli.

Dalším lákadlem bungalovu Lucky je velká zastřešená terasa, která se brzy stane vaším oblíbeným místem. Jen si představte sami sebe, jak na ní během příjemných letních dnů odpočíváte ve vzácných volných chvílích, třeba s dobrou knížkou či šálkem lahodné kávy v ruce.

Přirozeným centrem domu je obývací pokoj s jídelnou a rozměrným kuchyňským koutem. Dále jsou v soukromém křídle bungalovu další tři samostatné pokoje, v Lucky se tak krásně zabydlí i početnější rodina. Největší pokoj může sloužit jako ložnice pro rodiče, dvě menší místnosti jako dětské pokoje, místnost pro hosty, pracovna či třeba ateliér.

Na početnou rodinu je připraveno i sociální zázemí domu – velkou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou doplňuje ještě jedno WC hned u vchodových dveří. V předsíni nechybí ani velká vestavěná šatna. Technická místnost kombinovaná s komorou pak navazuje přímo na kuchyňský kout. Automobily je možné parkovat pod přístěnkem vedle bungalovu.

Typový dům Lucky je zajímavou inspirací – můžete si ho přitom upravit podle svých představ. Nejen uvnitř, ale i zvnějšku. S valbovou střechou lépe zapadne do tradičního prostředí českých vesnic, modernější pojetí s plochou střechou je zase ideální řešení do podobné městské zástavby.

Lucky je zajímavým a velmi dostupným bydlením. Základní cena domu začíná pod třemi miliony korun.

Parametry domu Lucky
Typ: bungalov, přízemní dům
Dispozice: 4+1
Zastavěná plocha: 135,11 m2
Užitná plocha: 110,85 m2
Střecha: valbová, nebo plochá
Cena: od 2 878 000 Kč

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.