Dům Lucky: Prostorný bungalov, který si zamilujete

Moderní bungalov Lucky je novým přírůstkem v katalogu rodinných domů firmy Guzman. Má čistý design s jednoduchými liniemi, přesně v duchu současných trendů. Je velmi kompaktní a nabízí luxusní bydlení, protože disponuje velkorysou obytnou plochou 111 metrů čtverečních, překrásným výhledem do zahrady a oddělenou společenskou a privátní zónou.

Praktický dům s půdorysem ve tvaru písmene „L“ vás okamžitě okouzlí, protože zaručuje dokonalé soukromí, ale zároveň i příjemné místo pro rušnější setkávání s rodinou a přáteli.

Dalším lákadlem bungalovu Lucky je velká zastřešená terasa, která se brzy stane vaším oblíbeným místem. Jen si představte sami sebe, jak na ní během příjemných letních dnů odpočíváte ve vzácných volných chvílích, třeba s dobrou knížkou či šálkem lahodné kávy v ruce.

Přirozeným centrem domu je obývací pokoj s jídelnou a rozměrným kuchyňským koutem. Dále jsou v soukromém křídle bungalovu další tři samostatné pokoje, v Lucky se tak krásně zabydlí i početnější rodina. Největší pokoj může sloužit jako ložnice pro rodiče, dvě menší místnosti jako dětské pokoje, místnost pro hosty, pracovna či třeba ateliér.

Na početnou rodinu je připraveno i sociální zázemí domu – velkou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou doplňuje ještě jedno WC hned u vchodových dveří. V předsíni nechybí ani velká vestavěná šatna. Technická místnost kombinovaná s komorou pak navazuje přímo na kuchyňský kout. Automobily je možné parkovat pod přístěnkem vedle bungalovu.

bungalov Lucky s rovnou střechou

Typový dům Lucky je zajímavou inspirací – můžete si ho přitom upravit podle svých představ. Nejen uvnitř, ale i zvnějšku. S valbovou střechou lépe zapadne do tradičního prostředí českých vesnic, modernější pojetí s plochou střechou je zase ideální řešení do podobné městské zástavby.

Lucky je zajímavým a velmi dostupným bydlením. Základní cena domu začíná pod třemi miliony korun.

půdorys bungalovu Lucky
Parametry domu Lucky
Typ: bungalov, přízemní dům
Dispozice: 4+1
Zastavěná plocha: 135,11 m2
Užitná plocha: 110,85 m2
Střecha: valbová, nebo plochá
Cena: od 2 878 000 Kč

 CHCI TENTO DŮM