Den otevřených dveří 25.9.2021

S blížícím se stavebním veletrhem FOR ARCH jsou v pohotovosti všichni zájemci o nové bydlení i nejnovější trendy ve stavebnictví. Guzman obchodní a stavební společnost se veletrhu přímo neúčastní, ale o to raději se vám budeme individuálně věnovat v našem vzorovém domě v Dolanech na Kladensku.

V sobotu 25. září od 9 do 16 hodin máme dveře otevřené pro každého, kdo se chce dozvědět vše o stavbě a bydlení v dřevostavbě. Naši odborníci budou připraveni i na veškeré dotazy týkající se individuálních úprav, termínů dodání, moderních trendů v dřevostavitelství nebo financování vašeho nového domu.

My vám nepostavíme dům, ale domov! Navíc zařídíme spodní stavbu, terénní úpravy, zámkové dlažby, ploty, pergoly, garážová stání a mnoho dalšího.

Přijďte na kus řeči a na vlastní oči si prohlédnout vzorový dům typu Bungalov Line 114. Dřevostavba nabízí ve standardním typovém provedení na zastavěné ploše 137 m2 přes 114 m2 užitné plochy a dispozici 4 + kk s garáží a terasou. Bungalov si můžete objednat s plochou, pultovou i valbovou střechou, volitelný je i rozsah provedení stavby. Široké jsou také možnosti individuálních úprav.

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Ostatně nechat se inspirovat v našem katalogu dřevostaveb.

 

Adresa: Dolany 83, 273 51 Unhošť (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1139750N, 14.1526011E