Rodinný dům Bungalov Line 127 láká na prostornost a individuální řešení

Rodinný dům Bungalov Line 127 láká na prostornost a individuální řešení

K nejoblíbenější třídě moderních rodinných domů již několik let patří bungalovy. Jednopatrové dřevostavby na první pohled zaujmou elegantním provedením, rozumnou cenou a nízkou energetickou náročností. A některé z nich také velkorysým prostorem. Například rodinný Bungalov Line 127 nabízí velkorysé dispozice 5+1 na rozloze 150 m².

Díky své velikosti je bungalov vhodný pro větší rodiny či pro ty, kdo se nechtějí nechat omezovat prostorem a rádi si doma užívají dostatek soukromí. Užitná plocha dřevostavby je totiž 126,93 m², zastavěná tvoří téměř 150 m². Energeticky nenáročný bungalov má typickou valbovou nebo polovalbovou střechu.

Dřevostavba má populární půdorys přízemních domů, do „L“. Dominantou moderního bungalovu je velký obývací pokoj s prostornou kuchyní a jídelnou. Pohodlně se budete cítit i v hale, kde lze umístit barové posezení. Věřte, že tímto řešením ohromíte. Navíc hala spolu s chodbou propojuje prakticky všechny místnosti domu.

Další nespornou výhodou rodinného Bungalovu Line 127 jsou čtyři pokoje. Jejich využití je jen a jen na vás. Nemusí tu být jen ložnice, nabízí se také jejich využití coby pokojů pro děti nebo pro hosty či coby pracovna.

Hospodyňky a domácí kutilové s radostí využijí řadu úložných prostor, od šatny až po další technickou místnost, kam uloží všechny potřeby pro domácnost.

Jestliže máte nápad, kterým byste chtěli dům ozvláštnit, či potřebujete jiné členění vnitřních prostor, nic není nemožné. Rodinný Bungalov Line 127 lze upravit podle vašich individuálních přání, například zvětšit místnosti, posunout příčky, doplnit zimní zahradu nebo terasu, přidat vnitřní bazén, vinný sklípek či třeba dvojgaráž.

půdorys bungalovu Lucky

Parametry domu Bungalov Line 127
Typ: Bungalov, přízemní dům
Dispozice: 5+1
Zastavěná plocha: 149,8 m2
Užitná plocha: 126,39 m2
Střecha: valbová nebo polovalbová
Cena: od 3 275 500 Kč

 CHCI TENTO DŮM


Individuálně upravené domy Bungalov Line 127

U tohoto domu jsme zcela změnili dispozici, zvětšili užitnou plochu na 196 m2, zvětšili terasu, přidali obložení domu dřevem.

 

 

Dům je celý zrcadlově otočený a zvětšený, na přání majitele se změnila dispozice. Okna jsou zvětšená na dvoukřídlá a panely zvýšeny, takže světlá výška místnosti je 265 cm.