Účelný a přitom atraktivní půdorys moderního jednopatrového bungalovu Instinkt bude to pravé bydlení pro celou vaši rodinu. Vzdušná a prosvětlená dřevostavba v sobě snoubí praktičnost i neotřelý design v podobě kombinace dřevěné fasády s klasickou omítkou. Vítejte v dřevostavbě 21. století.

Bungalov Instinkt vás upoutá svojí jednoduchostí a úsporným členěním prostoru, není drahý a bude vás bavit každý den. Na zastavěné ploše 134 m2 nabízí čtyři pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. Milovníci venkovního posezení ocení přímý vstup z obývacího pokoje na terasu. Relax na čerstvém vzduchu tak budete mít na dosah ruky každý den.


V centrální části domu je dominantou prostorný obývací pokoj propojený s vaším kuchařským královstvím a jídelnou. Celý prostor je ideálním místem pro setkávání rodiny i přátel. Obývací pokoj navíc prakticky spojuje klidovou a aktivní část této moderní dřevostavby. Další tři prosvětlené pokoje využijte coby ložnici, dětské pokoje či pracovnu.

Nespornými výhodami jsou také dvě koupelny a značné množství úložných prostor. Bungalov disponuje skladem, do kterého je vstup ze zahrady, a technickou místností. Součástí domu je také garáž.

Každá rodina vyžaduje specifický komfort, proto je možné bungalov upravit dle vašich individuálních potřeb. Valbovou střechu lze nahradit sedlovou či plochou střechou. Je možné také změnit dispozice jednotlivých pokojů, zvětšit terasu nebo ji zasklít coby zimní zahradu.Typ: Bungalov, přízemní dům

Dispozice: 4+kk+garáž
Zastavěná plocha: 134,10 m²
Užitná plocha: 108,33 m²
Střecha: valbová, plochá, sedlová nebo pultová
Cena: od 2 779 000 Kč

Nízkoenergetický bungalov Instinkt je také elegantním řešením pro dobu, kdy se stále více zajímáme o životní prostředí a úsporu nákladů na energie. Věřte, že bungalov Instinkt potěší každého, kdo půjde kolem, a vám se v něm bude bydlet přímo královsky.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

„Kabelka“ opustil hokejový svět a na Kladně otevřel restauraci

Pětkrát vyhrál titul mistra světa, nad hlavou držel Stanley Cup, na svém kontě má i olympijskou medaili. František Kaberle junior přezdívaný „Kabelka“ má za sebou skvělou kariéru, během níž deset let působil i v zámořské NHL. Na rozdíl od svého bratra, který má v Torontu rodinu, se po skončení kariéry vrátil do vlasti.

Více informací

Postavila si dům svých snů

Před třiceti lety postavila rodina Blanky Chvalovské veliký dům v Blšanech. Když se ale její syn usadil ve Spojených státech, zůstala v obrovské dvougenerační vile sama. A začala proto přemýšlet o novém, o poznání menším domě.

Více informací

Prostornou terasu si užívají

Pokud chcete trávit teplé dny spíše venku než v domě, určitě uvítáte rozměrnou terasu. Ideálně navíc krytou před menší nepřízní počasí. Terasa nebývá standardní součástí typových domů od Haas Fertigbau, můžete si ji ovšem objednat u firmy Guzman. Podobně postupoval i pan Gaudek, který si přál zastřešenou terasu, kde by mohl trávit příjemné chvíle s rodinou.

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.