Účelný a přitom atraktivní půdorys moderního jednopatrového bungalovu Instinkt bude to pravé bydlení pro celou vaši rodinu. Vzdušná a prosvětlená dřevostavba v sobě snoubí praktičnost i neotřelý design v podobě kombinace dřevěné fasády s klasickou omítkou. Vítejte v dřevostavbě 21. století.

Bungalov Instinkt vás upoutá svojí jednoduchostí a úsporným členěním prostoru, není drahý a bude vás bavit každý den. Na zastavěné ploše 134 m2 nabízí čtyři pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. Milovníci venkovního posezení ocení přímý vstup z obývacího pokoje na terasu. Relax na čerstvém vzduchu tak budete mít na dosah ruky každý den.


V centrální části domu je dominantou prostorný obývací pokoj propojený s vaším kuchařským královstvím a jídelnou. Celý prostor je ideálním místem pro setkávání rodiny i přátel. Obývací pokoj navíc prakticky spojuje klidovou a aktivní část této moderní dřevostavby. Další tři prosvětlené pokoje využijte coby ložnici, dětské pokoje či pracovnu.

Nespornými výhodami jsou také dvě koupelny a značné množství úložných prostor. Bungalov disponuje skladem, do kterého je vstup ze zahrady, a technickou místností. Součástí domu je také garáž.

Každá rodina vyžaduje specifický komfort, proto je možné bungalov upravit dle vašich individuálních potřeb. Valbovou střechu lze nahradit sedlovou či plochou střechou. Je možné také změnit dispozice jednotlivých pokojů, zvětšit terasu nebo ji zasklít coby zimní zahradu.Typ: Bungalov, přízemní dům

Dispozice: 4+kk+garáž
Zastavěná plocha: 134,10 m²
Užitná plocha: 108,33 m²
Střecha: valbová, plochá, sedlová nebo pultová
Cena: od 2 779 000 Kč

Nízkoenergetický bungalov Instinkt je také elegantním řešením pro dobu, kdy se stále více zajímáme o životní prostředí a úsporu nákladů na energie. Věřte, že bungalov Instinkt potěší každého, kdo půjde kolem, a vám se v něm bude bydlet přímo královsky.

Vyberte si dřevostavbu

dům z
katalogu

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Prohlédnout katalog

individuální
dům

Postavíme vám dřevostavbu podle domu z katalogu. Ale také podle individuálního návrhu.

Více informací

Reference

Inteligentní dům umí mnohem více než jen hrát si se světly

Měli pozemek a chtěli co nejdříve bydlet ve svém. Proto se Lavičkovi rozhodli pro montovanou dřevostavbu. Stavět se začalo na jaře a Vánoce už rodina strávila v novém patrovém domě. Jejich dům je přitom výjimečný tím, že je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nejen o tom, jak se staví inteligentní dům, jsme si povídali s jeho […]

Více informací

Neuvěřitelná rychlost výstavby bungalovu

Ta rychlost byla skvělá, pochvaluje si výstavbu bungalovu sportovní ředitel SK Kladno „Vždycky jsme si chtěli postavit vlastní dům a dřevostavba pro nás byla jasná volba,“ říká Petr Brabec, bývalý profesionální fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel fotbalového SK Kladno. Od nastěhování do vysněného domu uběhlo už pět let a my jsme rodinu Brabcových […]

Více informací
rodinné domy

    Mám zájem o rodinný dům [_post_title]

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.