Útulné bydlení v praktickém bungalovu Instinkt

Účelný a přitom atraktivní půdorys moderního jednopatrového bungalovu Instinkt bude to pravé bydlení pro celou vaši rodinu. Vzdušná a prosvětlená dřevostavba v sobě snoubí praktičnost i neotřelý design v podobě kombinace dřevěné fasády s klasickou omítkou. Vítejte v dřevostavbě 21. století.

Bungalov Instinkt vás upoutá svojí jednoduchostí a úsporným členěním prostoru, není drahý a bude vás bavit každý den. Na zastavěné ploše 134 m2 nabízí čtyři pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. Milovníci venkovního posezení ocení přímý vstup z obývacího pokoje na terasu. Relax na čerstvém vzduchu tak budete mít na dosah ruky každý den.

guzman dřevostavba, bungalov
V centrální části domu je dominantou prostorný obývací pokoj propojený s vaším kuchařským královstvím a jídelnou. Celý prostor je ideálním místem pro setkávání rodiny i přátel. Obývací pokoj navíc prakticky spojuje klidovou a aktivní část této moderní dřevostavby. Další tři prosvětlené pokoje využijte coby ložnici, dětské pokoje či pracovnu.

Nespornými výhodami jsou také dvě koupelny a značné množství úložných prostor. Bungalov disponuje skladem, do kterého je vstup ze zahrady, a technickou místností. Součástí domu je také garáž.

Každá rodina vyžaduje specifický komfort, proto je možné bungalov upravit dle vašich individuálních potřeb. Valbovou střechu lze nahradit sedlovou či plochou střechou. Je možné také změnit dispozice jednotlivých pokojů, zvětšit terasu nebo ji zasklít coby zimní zahradu.

Typ: Bungalov, přízemní dům
Dispozice: 4+kk+garáž
Zastavěná plocha: 134,10 m²
Užitná plocha: 108,33 m²
Střecha: valbová, plochá, sedlová nebo pultová
Cena: od 2 779 000 Kč
Guzman bungalov instinkt, půdorys

Nízkoenergetický bungalov Instinkt je také elegantním řešením pro dobu, kdy se stále více zajímáme o životní prostředí a úsporu nákladů na energie. Věřte, že bungalov Instinkt potěší každého, kdo půjde kolem, a vám se v něm bude bydlet přímo královsky.