Den otevřených dveří 8.2.2020

Přesto že se přímo neúčastníme veletrhu FOR WOOD 2020, o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete. Naopak – chceme se vám v tuto dobu věnovat s plnou péčí a s ohledem na vaše individuální potřeby.

Budeme velice rádi, pokud váš výlet na veletrh spojíte s prohlídkou našeho vzorového domu v Dolanech u Kladna.

V Dolanech na vás čeká vzorový dům Bungalov Line 114!
Dřevostavba postavená v konstrukčním systému Haas Fertigbau nabízí ve standardním typovém provedení dispozici 4 + kk s garáží a terasou. V interiéru se noví majitelé mohou těšit na velmi prostorný obývací pokoj, další tři ložnice a spoustu místa na uložení potřebného vybavení. Zastavěná plocha bungalovu je 137 m2, užitná plocha 114 m2. Bungalov si můžete objednat s plochou, pultovou i valbovou střechou, volitelný je i rozsah provedení stavby. Široké jsou také možnosti individuálních úprav.

Ve vzorovém domě vám budeme k dispozici v sobotu 8. 2. kdykoliv mezi 10 a 15 hodinou. Naši odborníci vás rádi domem provedou, seznámí se všemi detaily a odpoví na vše co vás o zajímá o dřevostavbách ale i všem ostatním, co vás může okolo stavby domu potkat.

Přijďte se nás zeptat na spodní stavby - základové desky, ale i podsklepení rodinných domů, veškeré stavební a dokončovací práce domů, stavby teras, garážových stání, zahradních domků. Jakékoliv individuální přání pro nás není nesplnitelné!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Dolany 83, Unhošť 
GPS: 50.1139750N, 14.1526011E